reg. číslo projektu
CZ.1.07/1.1.10/01.0055

OPVK_logolink_vert

Přespolní běh České Budějovice

27.4. 2016 jsme se vypravili s naší školou do Českých Budějovic na pro náš již tradiční závod v přespolním běhu  „ O POHÁR ŘEDITELKY ŠKOLY“.

Tábor letos reprezentovali jen 3 žáci- 2 dívky a jeden chlapec. Bohužel jsme oproti loňskému roku neměli hezké počasí, byla velká zima, foukal silný vítr a chvílemi pršelo. Trať byla připravena v hezkém prostředí lesa „NA BORKU“.

Vedla po rovné louce a závodníci tak měli dost prostoru pro taktizování.

První běžely dívky, jedno kolo, což bylo zhruba 1,5 km a skvělým výkonem se prezentovala Petra Hnízdilová, která doběhla na výborném třetím místě a Jindřiška Chocenská, která skončila čtvrtá.

Ve druhém závodě, běhu chlapců již byla větší konkurence a také se běžela dvě kola, což byla vzdálenost kolem tří kilometrů. Po otočce v půli závodu již bylo na některých závodnících vidět, že nestačí s dechem, zatímco jiní měli stále velmi solidní tempo.

Výborného úspěchu dosáhl Tomáš Miko, který skončil na skvělém druhém místě.

Všichni závodníci si zaslouží pochvalu, protože se skvěle „porvali“ nejen s tratí, ale i s nepřízní počasí.