Pálení "Čarodějnic" 30. 4. 2010

Dne 30.4.2010 jsme si v naší ZŠ speciální připomněli svátek čarodějnic. Po zábavném popovídání jsme se již nedočkavě vydali na zahradu opékat vuřtíky. Moc jsme si na nich pochutnali a také si užili krásného slunného počasí. Ve zbytku dne jsme si vymalovali čarodějnické obrázky, které pak skončily na naší školní výstavce. Nechyběla ani soutěž o nejhezčí obrázek čarodějnice volnou technikou.

V mateřské škole speciální bylo téma čarodějnic na programu celého týdne. Děti pilně malovaly, kouzlily a zaklínaly pomocí různých říkanek. Nejvíce se však těšily na konec týdne, kdy si budou moci opékat vuřtíky a také spálit v ohni svoje malé prohřešky. Krásné počasí přineslo pěknou atmosféru a děti si den moc užily. Do postýlek je nakonec doprovázela jak jinak než pohádka Malá čarodějnice.

Fotografie-006

Fotografie-0012