Konvalinka 2019

V úterý 28.5.2019 jsme již tradičně vyrazili vlakem do Českých Budějovic, abychom se zúčastnili pěvecké soutěže Konvalinka.

Naši školu velmi úspěšně reprezentovala Bertička Horváthová, Adélka Pušková, Martínek Mendl a Roman Bilai. Všem se vystoupení moc povedlo a sklidili velký potlesk od poroty i diváků.
Nejúspěšnější byli chlapci. Martínek Mendl se umístil na krásném 3. místě v kategorii Mladší žáci. Roman Bilai pak okouzlil všechny přítomné svým vystoupením, při kterém se doprovázel na klávesy, a získal 1. místo v kategorii Starší žáci.
Velká pochvala a poděkování patří našim soutěžícím, kteří naši školu velmi hezky reprezentovali, i jejich učitelům a rodičům, kteří je na vystoupení připravili.
 konvalinka 2019 result